Łowcy bonusów kasyna online (bonus whoring)

Zjawisko łowców bonusów kasyna online, czyli bonus whoring, to wykorzystywanie bonusów oferowanych przez kasyna online do zarabiania pieniędzy. Jest to termin dobrze znany doświadczonym graczom kasyna online, ale nowi gracze mogą potrzebować wyjaśnienia.

Łowcy bonusów szukają wysokich bonusów kasyna online i obstawiają wedle wymagań koniecznych do wypłaty bonusu, aby zarobić łatwe pieniądze.

Kasyna online ostro rywalizują o nowych graczy i muszą oferować wysokie bonusy, aby pokonać konkurencję. Wszystkie kasyna online oferują obecnie bonusy powitalne dla nowych graczy, ale oferta różni się wysokością bonusów oraz wymaganiami obrotu.

Łowcy bonusów szukają jak najwyższych bonusów z jak najniższymi wymogami obrotu, a następnie grają na małe stawki w konkretne gry, tak aby spełnić wymóg obrotu bez utraty pieniędzy. Wówczas mają do wypłaty niezłą sumę. W taki sposób zarabiają oni pieniądze kosztem kasyna online, nie pozwalając kasynu zarobić nic na nich samych.

Ta możliwość jest kolejną cechą kasyna online, która przyciąga graczy bardziej niż oferta naziemnych kasyn. Tylko kasyna online dają graczom szansę otrzymania wysokich bonusów przy grze na małych stawkach. Tak więc trik polega nie tylko na grze w kasynie online, ale raczej na znalezieniu najlepszego bonusu kasyna online, powiększeniu swoich środków i wypłacie wygranej jak najszybciej się da.

Tak więc kasyno online, które oferuje bonus 200% do 500$, wydaje się atrakcyjne, ale jeśli wymóg obrotu wynosi 100-krotność sumy bonusu, możesz stracić wszystko, zanim uda ci się cokolwiek wypłacić. Może się więc okazać, że oferta w postaci bonusu identycznego 100% do 50$ z wymogiem obrotu w wysokości 20-krotności sumy bonusu, jest o wiele lepszą ofertą.

Gdy zdecydujesz już, jaki bonus jest najlepszy, aby zabawić się w łowcę bonusów (a my jesteśmy tu po to, aby pomóc ci podjąć taką decyzję), ważnym jest wybrać odpowiednie gry i odpowiednie stawki, aby mieć pewność, że nie stracisz wszystkiego, zanim spełnisz wymóg obrotu.

Najlepsze gry w tej sytuacji, to gry o wysokim procencie wypłat, dają ci one bowiem większe szanse na wygraną.

Aby uzyskać więcej informacji przydatnych dla łowców bonusów, przejrzyj nasz dział na temat bonusów kasyna online.

Podziel się z przyjaciółmi

Najlepsze Kasyna Internetowe

Bonus € Odwiedź
900 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
800 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
1500 PLN Weź Bonus!
2000 PLN Weź Bonus!
4000PLN Weź Bonus!
6400PLN Weź Bonus!
iKasyna.pl - kompletny przewodnik po kasynach online oraz portal informacyjny o grach kasyna online
Copyright 2008-2010. iKasyna.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.